Kovové a kované ploty

Ploty, pletivo, plotové sloupky, panely, brány, branky, posuvné brány, kované ploty, průmyslové ploty. Vše dovezeme rychle a kdekoliv.

Kovové a kované ploty

Vyrobíme vám jakékoliv plotové dílce. Naše ploty jsou cenově dostupné při zachování vysoké kvality a designu. Každý plot musí svým vzhledem perfektně doplnit vzhled domu a zahrady. Plotové dílce se upevňují napevno na předem připravené kovové nebo zděné sloupky. Ploty musíme sladit se vzhledem pojezdových či křídlových bran a branek. Konstrukce z plotových dílců jsou velmi pevná a stabilní. Nenáročná údržba a dlouhodobá životnost spolu se širokou variabilitou vzorů a barev předurčuje ploty z plotových dílců pro estetické a bezpečné oplocení pozemku.

Oplocení z plotových dílců lze použít jak pro oplocení malých pozemků u rodinných domků, tak i pro oplocení průmyslových objektů. 

 Název Cena bez DPH Cena s DPH
Pro více informací nás kontaktujte na tel. +420 777 097 279 a nebo e-mailu info@apleg-ploty.czPro více informací nás kontaktujte na tel. +420 777 097 279 a nebo e-mailu info@apleg-ploty.cz
print