Brány a branky

Ploty, pletivo, plotové sloupky, panely, brány, branky, posuvné brány, kované ploty, průmyslové ploty. Vše dovezeme rychle a kdekoliv.

Brány a branky


Nabízíme Vám velice kvalitní plotové brány a branky všech běžných rozměrů. Jsou ošetřeny povrchovou úpravou pozinkováním, nebo pozinkováním a poplastováním. Tato povrchová úprava slouží jako dvojitá ochranná vrstva a přispívá ke zvýšení trvanlivosti celého oplocení. Ploty jsou tak chráněny před vnějšími vlivy.

Brány a branky Fortinet jsou pouze v pozinkovnaném a poplastovaném provedení (pouze zelená RAL 6005). Jsou vyrobené z uzavřených čtyřhranných profilů jejichž výplň je tvořena svařovanou sítí typu FORTINET. Brány jsou opatřeny klikou, zámkem, 2 kulatými sloupky s průměrem 60, 80x80mm, panty. Branky jsou opatřeny klikou, zámkem, 2 kulatými sloupky s průměrem 60, 76mm, panty.

Brány a branky s výpletem pletiva jsou typizované výrobky v pozinkovaném a poplastovnaém provedení, vyrobené z uzavřených kulatých profilů jejichž výplň je tvořena čtyřhranným pletivem s průměrem drátu 2,5mm. Brány jsou opratřeny kovovým okem, dvěma sloupky, stavitelnými kloubovými závěsy. Branky jsou opratřeny  zámkem s vložkou FAB,  dvěma sloupky, stavitelnými kloubovými závěsy.

Brány a branky s výplní svařované sítě v pozinkovaném provedení, vyrobené z uzavřených čtyřhranných profilů jejichž výplň je tvořena svařovanou sítí s průměrem drátu 3,5mm. Brány jsou opratřeny zámkem s vložkou FAB, dvěma sloupky, stavitelnými kloubovými závěsy. Branky jsou opratřeny  zámkem s vložkou FAB,  dvěma sloupky, stavitelnými kloubovými závěsy. 


   

VÝHODY


- dlouhodobá životnost díky povrchové úpravě

- kvalitní výroba

- typizované výrobky

  
print