Ploty - Apleg: ploty, pletivo a oplocení.

Ploty, pletivo, plotové sloupky, panely, brány, branky, posuvné brány, kované ploty, průmyslové ploty. Vše dovezeme rychle a kdekoliv.

Instalace panelu Nylofor - - sloupky 60x60mm

Systém instalace na čtyřhranných sloupcích

■ Montáž v přímém směruPrůběžné sloupky umístěte do připravených děr ve vzdálenosti 253 cm od sebe (měřeno od os sloupků). Vzdálenost mezi průběžným sloupkem a rohovým nebo koncovým sloupkem závisí na umístění příchytek (každých 250 nebo 253 cm).
Spojování dvou panelů se provádí na přední straně sloupku, kde se přes ně přeloží plastová příchytka a ta se přišroubuje zlehka ke sloupku. Nejdříve se musí namontovat všechny horní a dolní příchytky, až potom všechny ostatní příchytky. Nakonec se všechny šrouby pevně dotáhnou a otvory se zakryjí plastovou krytkou■ Montáž v rozích
Pravý úhel (90°)                            Ostrý úhel (<90°)

Při instalaci panelů v ostrém úhlu se použijí dva průběžné sloupky umístěné ve vzdálenosti 50 cm (měřeno do osy sloupků) od požadovaného místa zalomení (rohu). Svislé pruty obou panelů se spojí pomocí speciálních rohových spon umístěných na každém čtvrtém oku.

Při instalaci panelů v ostrém úhlu se použijí dva průběžné sloupky umístěné ve vzdálenosti 50 cm (měřeno do osy sloupků) od požadovaného místa zalomení (rohu). Svislé pruty obou panelů se spojí pomocí speciálních rohových spon umístěných na každém čtvrtém oku.Tupý úhel (>90°)


■ Montáž ve svahu

Při instalaci ve svahu jsou výškové rozdíly vyrovnávány různou výškou usazení panelů, které se upevní dodatečnými příchytkami.


print