Zámečnictví, kovovýroba

Ploty, pletivo, plotové sloupky, panely, brány, branky, posuvné brány, kované ploty, průmyslové ploty. Vše dovezeme rychle a kdekoliv.

Zámečnictví, kovovýroba


Naše firma se zaměřuje na zakázkové zámečnictví a kovovýrobu. Vyrábíme a montujeme kovové ploty, kované ploty, schody, schodiště přímá i točitá, mříže, zábradlí i atypické výrobky. Posuvné samonosné brány, kované brány, křídlové brány a branky, vše s možností dálkově ovládaného elektrického pohonu.

Činnost firmy týkající se oplocení zahrnuje výrobu svařovaných i kovaných plotů, plotových dílců a sloupků, včetně jejich povrchových úprav, jako je žárové zinkování, nátěry, stříkané laky nebo komaxit. Kované ploty a kované brány od nás najdete ve všech koutech ČR i za hranicemi.
 

Plotové sloupky z naší výroby jsou kvalitní z galvanicky pozinkovaných trubek ( tloušťka ZN min. 15 mikronů ) a následně poplastovány. Na vše doložíme certifikáty kvality a samozřejmě dodržíme garance. Ploty a oplocení od nás jsou nejen v Česku, ale i v jiných státech EU.

Při výrobě dbáme na precizní zpracování, klademe důraz na přesnost a vzhled. Přijímáme zakázky, jak na kusovou, tak i sériovou výrobu. Samotná výroba je možná dle dodané technické dokumentace, požadavků zákazníka, nebo podle našeho návrhu. Naším cílem je vaše spokojenost.

 

  
print