Průmyslové ploty

Ploty, pletivo, plotové sloupky, panely, brány, branky, posuvné brány, kované ploty, průmyslové ploty. Vše dovezeme rychle a kdekoliv.

Průmyslové ploty


Nabízíme Vám originální plotové panely firmy BETAFENCE, které jsou vyrobené z pozinkovaného nebo pozinkovaného, poplatovaného odborně svářeného drátu. Tato povrchová úprava pletiva přispívá ke zvýšení trvanlivosti celého oplocení. Svařované panely NYLOFOR se pomocí příchytek NYLOFOR instalují na speciální plotové sloupky NYLOFOR. Tento typ oplocení je vhodný k oplocení průmyslových areálu nebo kolem sportovišť.

Svařované panely NYLOFOR 3D  mají  šířku 2500 mm a výšku od 630 do 2430 mm. V horní části  jsou zakončeny  vertikálními ostny o délce 30 mm  s velikostí  oka 200 x 50 mm a 100 x 50 mm v místě prolisů. Silné dráty, s průměrem 5 mm zaručují výjimečný stupeň pevnosti průmyslového panelu.

Svařované panely NYLOFOR 2D jsou vyrobeny ze svařované těžké sítě, 2500 mm široké a různých výšek. Jejich pevnost je zajištěna použitím dvojitých horizontálních drátů. Panely mají svislé hroty 30 mm dlouhé na jedné straně, která může být instalovaná na horní nebo spodní část plotu.Kompletní katalog produktů firmy BETAFENCE ke stažení ve formátu pdf /4,2Mb/.

   

VÝHODY


- dlouhodobá životnost díky povrchové úpravě

- široké možnosti využití

- vysoká pevnost

- kvalitní výroba


print