Ploty lesnické a chovatelské

Ploty, pletivo, plotové sloupky, panely, brány, branky, posuvné brány, kované ploty, průmyslové ploty. Vše dovezeme rychle a kdekoliv.

Ploty lesnické a chovatelské


Lesnické pletivo uzlové je vyrobeno splétáním z ocelových drátu s pozinkovaným povrchem. Tato povrchová úprava pletiva slouží jako ochranná vrstva a přispívá ke zvýšení trvanlivosti celého plotu,dále zajištuje douhodobou bezúdržbovou funkčnost a využití pletiva. Lesnické uzlové pletivo  je baleno po 50m aje využíváno na oplocení lesních školek, sadů a v poslední době se často využíva i pro oplocení dálnic.


Chovatelské pletivo na voliery  je vyrobena z bodově svařovaných drátů buď pozinkovaných nebo pozinkovaných a poplastovaných. Balena je po 5 a 25m ve výšce 50 nebo 100cm. Chovatelské pletivo se využívá jako výplň do terária a voliéry.
 

Králičí pletivo šestihranné je vyrobeno z pozinkovaných nebo pozinkovaných a poplastovaných drátů.  Králičí pletivo je baleno po 10 a 50m s různými oky od 13mm - 50mm. Plastická oka umožňují libovolné tvarování pletiva. Síť je využívána k chovu drobných zvířat nebo na ochranu rostlin před škudci.
 

 


  

VÝHODY 


- dlouhodobá životnost díky povrchové úpravě

- široké možnosti využití

- snadná instalace

    
print