Zemní vruty

Ploty, pletivo, plotové sloupky, panely, brány, branky, posuvné brány, kované ploty, průmyslové ploty. Vše dovezeme rychle a kdekoliv.

Zemní vruty

 
Zemní vruty se staly nedílnou součástí pro stavbu plotu, šetří čas a usnadňují nejenom montáž ale i případnou demontáž oplocení. Manipulace s nimi je poměrně jednoduchá a přináší hlavně velkou úsporu času, ale přispívá i k ochraně našeho životního prostředí. Pomocí ručního vrtáku, nebo speciálně vyvinuté vrtačky je vrut zasazen během několika minut přesně a naprosto kolmo do podkladu. Potom si můžeme říci: ,, Stavba plotu je hračka "

Vedle zemních vrutů pro spotřebitele k upevnění slunečníku, plotu, prístřešku pro auta atd. existují speciální zemní vruty pro využití v dopravním a silničním stavebnnictví, při stavbách stožárů a lehkých průmyslových hal, solárních panelů, reprezentativních staveb a mnoha dalších. Dodáváme, ale taky provádíme montáž zemních vrutů různých velikostí na široké použití. Jako náhradu betonových základů. Pro bližší informace volejte: +420 777 097 279. 


Kompletní sortiment zemních vrutů naleznete ZDE.

print