Nylofor - instalace panelu

Ploty, pletivo, plotové sloupky, panely, brány, branky, posuvné brány, kované ploty, průmyslové ploty. Vše dovezeme rychle a kdekoliv.

Nylofor - instalace panelu

Montáž systému NYLOFOR  v přímém směruInstalace Panelu Nylofor
Na začátku oplocení by měla být rozteč mezi sloupky 230 cm. V takovém případě panel NYLOFOR vyčnívá 20 cm za sloupek. Tato rozteč je nezbytná pro trvalé vzájemné spojení panelů ocelovou spojkou. Všechny další rozteče mezi sloupky  plotu jsou 251 cm (měřeno od středu do středu sloupku).

Trny na panelech NYLOFOR
Svařované plotové panely lze namontovat s trny směřujícími nahoru nebo dolu.

Všechny sloupky jsou vybaveny vyvrtanými otvory pro hákové šrouby. Plotový panel NYLOFOR se přikládá k čelní straně sloupku a spojuje se s ním pomocí hákového šroubu. Speciální matice se „samoodlamovací“ hlavou zajišťuje nerozebíratelné spojení prvků oplocení.

Ke spojení plotových panelů k sobě  slouží svěrací ocelové spojky. Jako pomůcka pro rychlé a nepřerušované spojování panelů se používají speciální kleště (v případe potřeby lze zapůjčit).Instalace panelu Nylofor

Instalace NyloforInstalace Nylofor v rozíchMontáž plotu v rozích
Systém EL nevyžaduje žádné speciální rohové sloupky. Uhel vzniká spojováním panelů pomocí ocelových spojek. Poslední sloupek plotu před rohem by od něj neměl být vzdálen více než 20 až 40 cm tak, aby panely NYLOFOR tvořily postačující přesah za sloupkem. V případě rozdílné délky prvků je nutné vhodným způsobem zkrátit panely tak, aby byly slícovány v pravém úhlu.


Instalace Nylofor ve svahuMontáž plotu
ve svahu
V případě stoupaní nebo klesání terénu je nutno svařované plotové panely uzpůsobit výškovému rozdílu a poté spojit pomocí ocelových spojek.
print