Svařované pletivo

Ploty, pletivo, plotové sloupky, panely, brány, branky, posuvné brány, kované ploty, průmyslové ploty. Vše dovezeme rychle a kdekoliv.

Svařované pletivo


Nabízíme Vám originální svařované pletivo firmy BETAFENCE, které je vyrobené z galvanizovaného drátu, odborně svářeného a potaženého plastem.  Tato povrchová úprava pletiva slouží jako dvojitá ochranná vrstva a přispívá ke zvýšení trvanlivosti celého oplocení. Ploty jsou tak chráněny před vnějšími vlivy. Pletivo je baleno po 25m a to v různých výškách. Svařované pletivo BETAFENCE se pomocí Bekaclipových svorek instaluje na speciální pozinkované a poplastované plotové sloupky Bekaclip.

Svařované pletivo Pantanet nabízíme hned v několika druyích a to Pantanet Family, Pantanet Protec a Pantanet Garden. Pletivo se liší různou velikostí ok a sílou drátu. Využívá se na oplocení zahrad, rodinných domů  a parků.
 

Svařované pletivo Fortinet nabízíme v provedení Fortinet MEDIUM a Fortinet SUPER.  Liší se pouze sílou drátu, velikost ok zůstává stejná a to 50,8x50,8mm. Pro svou dokonalou pevnost se toto pletivo používá hlavně pro oplocení letišť, vojenských objektů, ale i velkých průmyslových celků. Svařované pletivo Fortinet super je špička při vysokých nárocích na bezpečnost a pevnost plotu. Ploty a oplocení z tohoto pletiva jsou nejvhodnější variantou pro používání zvukových, či nárazových čidel pro zvýšení bezpečnosti.Kompletní katalog produktů firmy BETAFENCE ke stažení ve formátu
pdf /4,2Mb/.

 
 

VÝHODY 


- dlouhodobá životnost díky povrchové úpravě

- široké možnosti využití

- vysoká pevnost

- kvalitní výroba
  
print