Dráty a příslušenství pro ploty

Ploty, pletivo, plotové sloupky, panely, brány, branky, posuvné brány, kované ploty, průmyslové ploty. Vše dovezeme rychle a kdekoliv.

Dráty a příslušenství pro ploty


Nabízíme Vám velice kvalitní plotové dráty a příslušenství. Všechny dráty pro plot jsou ošetřeny povrchovou úpravou pozinkováním a nebo pozinkováním + poplastováním. Tato povrchová úprava slouží jako dvojitá ochranná vrstva a přispívá ke zvýšení trvanlivosti celého oplocení. Ploty jsou tak

chráněny před vnějšími vlivy. Tloušťka ocelového jádra drátu napínacího nebo vázacího, je vždy úměrná zátěži plotu a způsobu použití. Naše napínací a vázací dráty jsou optimální pro pletivové ploty s běžnými pletivy. Pro silnější pletiva jsme schopni dodat dráty s požadovanou tloušťkou. 
Plotové příslušnství, jako je příchytka napínacího drátu ke sloupku a svorky ROCAFIX, Vám usnadňují a zrychlují instalaci oplocení. Použitím vhodného příslušenství pro ploty dosáhneme požadovanou kvalitu oplocení. Ušetří nám čas a zaručí zprávnou funkčnost plotu.

Naše plotové systémy mají široký záběr využití od zahradních plotů až po průmyslové ploty.  Při stavbě každého plotu je nutno použit nejen kvalitní stavební prvky  jako pletivo a plotové sloupky, ale je důležité i příslušenství, které celé oplocení spojí. Dbáme o to, aby ploty a oplocení od nás splňovalo všechny kritéria kvality a bezpečnosti.

 


 

VÝHODY

- dlouhodobá životnost díky povrchové úpravě

- široké možnosti využití

- snadná instalace
print