Plotové sloupky a vzpěry

Ploty, pletivo, plotové sloupky, panely, brány, branky, posuvné brány, kované ploty, průmyslové ploty. Vše dovezeme rychle a kdekoliv.

Plotové sloupky a vzpěry


Nabízíme vám několik typů sloupků a vzpěr, které jsou vždy ošetřeny povrchovou úpravou pozinkováním s to z vnější i vnitřní strany, následně jsou poplastovány. Většina sloupků i vzpěr se používá v poplastovaném provedení v zelené barvě RAL 6005. Tyto povrchové úpravy sloupků a vzpěr slouží jako ochranná vrstva a přispívá ke zvýšení trvanlivosti celého oplocení, dále zajištuje dlouhodobou bezúdržbovou funkčnost a využití plotových sloupků. Ploty a oplocení jsou tak chráněny před vnějšími vlivy. Plotové sloupky a vzpěry poplastované si vyrábíme a garantujeme jejich kvalitu a dlouhou životnost.      

  Při stavbě plotu před uchycením - zavěšením pletiva, musí být napínací dráty s napínáky nataženy mezi plotové sloupky. Vzdálenost sloupků je 2,5m - až max. 3 m a všechny rohové a koncové sloupky plotu musí být opatřeny vzpěrami. Je-li plot delší než 25 m, doporučujeme opatřit každý desátý průběžný sloupek dvěmi vzpěrami o proti sobě a to pro lepší stabilitu celého plotu. Napínací dráty na pletivo, které se kotví k rohovým a koncovým sloupkům jsou umístěny nahoře, uprostřed a dole. Vzpěra se uchycuje pomocí spojovacího materiálu (háček, matice, podložka, čepička).

Nejpoužívanější a základní sloupek je klasický kulatý plotový sloupek pozinkovaný a poplastovaný. Tento typ sloupků se používá nejčastěji ke klasickému čtyřhrannému pletivu a chovatelskému oplocení, využívají se na oplocení zahrad, rodinných domů ale i velkých průmyslových celků. Ceník naleznete zde.


 VÝHODY


- vysoká antikorozní povrchová úprava

- dlouhodobá životnost díky povrchové úpravě zinek + poplast

- široké možnosti využití
 

print