Ploty na klíč, stavba plotu

Ploty, pletivo, plotové sloupky, panely, brány, branky, posuvné brány, kované ploty, průmyslové ploty. Vše dovezeme rychle a kdekoliv.

Ploty na klíč, stavba plotu

Ploty,branky a brány by se měly svým vzhledem stát součástí vašeho domu, chatky či zahrady. Můžete stavbu plotu řešit svépomocí, ale pro ty, kteří jsou vyťíženi, postavíme ploty na klíč.

 

Naše ploty na klíč jsou dostupné pro široký okruh zákazníků. Od levného, ale kvalitního klasického pletiva až po profesionální produkt vysoké kvality, jako jsou svařované plotové panely firmy BETAFENCE. Vždy záleží na tom, co si vyberete, co od plotu očekáváte a jaké máte požadavky na pevnost a vzhled. Poradíme Vám a vysvětlíme klady i zápory jednotlivých systémů oplocení.

 

Co se týče drátěných plotů, může Vám naše firma nabídnout celou škálu speciálních pletiv: pletiva pro tenisové kurty, lesnická a svařovaná pletiva. Ploty na klíč od nás mají  dlouhou životnost díky kvalitní výrobě a povrchové úpravě. Každá součást plotu je galvanicky pozinkována a pak poplastována nebo žárově pozinkována.

 

Plot je volně stojící stavba, která má za úkol zabránit nebo omezit pohyb přes nějakou hranici. Podle Vašich požadavků a nároků na pevnost a vzhled postavíme jakékoliv oplocení. My dokážeme postavit na klíč i ploty a brány neprůhledné a to buď kamenné, železné, dřevěné nebo plastové. Vše záleží na Vašem přání.

 

Drátěné ploty
Sloupky na plot
Ploty na zemních vrutech
Ploty pro tenisové kurty
Průmyslové ploty
Mobilní oplocení
Brány a branky
Lesnické ploty
Stínící tkanina pro ploty
Podhrabové desky pro ploty
Ploty s žiletkovým drátem
Kovové ploty
Kované ploty
Dřevěné ploty
Ploty s podezdívkou
print