Plotové panely SECURIFOR

Ploty, pletivo, plotové sloupky, panely, brány, branky, posuvné brány, kované ploty, průmyslové ploty. Vše dovezeme rychle a kdekoliv.

Plotové panely SECURIFOR

Plotový systém Securifor je kompletní systém skládající se z těžkých, vysoce bezpečnostních svařovaných panelů s obdélníkovými oky, která zabraňují přelezení plotu, s možností výběru ze dvou typů sloupků.
 

Aplikace
Systém Securifor je vyvinut pro aplikace, kde je podstatná maximální bezpečnost: výrobní linky,sklady, distribuční centra, elektrárny, laboratoře, computer centra, finanční instituce, vojenské objekty, vězení, atd. Pro specifické aplikace (např. vězení) jsou k dispozici řešení šitá na míru.

Výhody
Odolný proti vandalismu
Systém oplocení s mezerami nedovolujícími prostrčení prstů vytvářených dráty o průměru 4mm představuje bytelnou překážku, která se jak obtížně přelézá, tak se jí obtížně proniká. Dráty není téměr možné přestřihnout konvenčními nůžkami na železo.

Bezpečný a nenápadný
Absolutně jedinečný systém poskytující vysoký stupeň bezpečnosti tam, kde je nutné minimalizovat vizuální dopad na bezprosřední okolí oplocovaného území.

Účinné odstrašení
Pro účinné odstrašení vetřelců jsou k dispozici různé výšky oplocení až do 6 metrů – speciálně určené pro aplikace s vysokou mírou požadovaného zabezpečení. Lze kombinovat s elektrickými výstražnými a detekčními systémy.

Dobrá průhledová viditelnost
I když mají panely mezi dráty malé otvory, zůstávají vlastnosti průhledové viditelnosti nezměněny jak při pohledu zepředu, tak dokonce při průhledu plotem z úhlů. To je důležité zejména pro dobrou funkci kamerového sledovacího systému.

Trvanlivý
Nízké nároky na údržbu a dlouhá životnost vycházejí z vysoce kvalitní povrchové úpravy.

Kompletní systém
Systém se dodává jako kompletní sada s panely, sloupky, bavolety a branami – k dispozici jsou rovněž panely, které jsou vhodné na šikmý terén.
Název Cena bez DPH Cena s DPH
Pro více informací nás kontaktujte na tel.: 608 179 279 anebo e-mail: info@apleg-ploty.cz.
print