Ploty dekorační BETAFENCE

Ploty, pletivo, plotové sloupky, panely, brány, branky, posuvné brány, kované ploty, průmyslové ploty. Vše dovezeme rychle a kdekoliv.

Ploty dekorační BETAFENCE


Nabízíme Vám originální dekorační ploty  firmy BETAFENCE, které jsou vyrobeny z pozinkovaného a poplastovaného drátu. Tato povrchová úprava pletiva slouží jako dvojitá ochranná vrstva a přispívá ke zvýšení trvanlivosti celého oplocení, dále zajištuje douhodobou bezúdržbovou funkčnost a využití. Ploty jsou tak chráněny před vnějšími vlivy. Pletivo je baleno po 25m nebo 10m a to v různých výškách. Dekorační ploty BETAFENCE se upevňují na speciální plotové sloupky LUXURSUS.

Okrasné pletivo LUXURSUS je baleno po 25 nebo 10m a to od výšky 25cm - 125cm. Rozměr oka 150x90mm. Jedná se o splétané pletivo v horní části zakončené obloukem. Směr pletení drátu je střídavě opačný, což síti dodává
dostatečnou stabilitu. Využívá se na oplocení zahrad, skalek, květinových a okrasných záhonů apod.
 

Okrasné pletivo LUXANET je baleno po 25m nebo 10m a to od výšky 41cm - 142cm. Rozměr oka 76,2x76,2mm. Elegantní svařovaná zahradní síť zdobená vloženými vlnitými dráty. Svaření drátů v každém spoji a dvojitý drát na horní a spodní straně sítě dodává plotu dostatečnou stabilitu a pevnost . Využívá se na oplocení předzahrádek, zahrad, parků, květinových záhonů apod.Kompletní katalog produktů firmy BETAFENCE ke stažení ve formátu pdf /4,2Mb/.

 

VÝHODY


- dlouhodobá životnost díky povrchové úpravě

- široké možnosti využití

- kvalitní výroba

print